برچسب را جایگزین کاشی بین کابینتی نکنیم

توسط مدیر سایت
بروزرسانی در 31 دسامبر 2022

برچسب های رنگی و متنوع در بازار امروز و با توجه به افزایش قیمت های کاشی و تایل به عنوان گزینه ی جایگزین برای انواع کاشی بین کابینتی لحاظ می شود. اما این نوع برچسب ها کارکرد واقعیشان چگونه بوده و دلایل استفادو عدم استفاده از آن چیست

برچسب های موجود در بازار دارای تنوع مختلفی بوده و تقریبا می توان گفت در اکثر اشکال مختلف تهیه و عرضه شده است. کاربردهای این نوع برچسب ها در مکان هایی نظیر آشپزخانه، کابینت ها، دیوار های فروشگاه، پشت تی وی ، سرویس بهداشتی و اتاق خواب ها می باشد.

این محصول دارای یک چسب به شدت قدرتمند با چسبندگی بالا و ماندگاری می باشد.

انواع برچسب ها از لحاظ جنس

برچسب ها در سه نوع لیبل و استیکر و پوستر تقسیم بندی می شود. لیبل ها دارای یک روکش طرح دار معمولی بوده و در مقایسه با نوع پوستر از کیفیت طرح، جنس و رنگ بندی ضعیف تر و همچنین قیمت پایین تری برخوردار است.

پوستر ها دارای یک ورق با کیفیت بوده که این موضوع در طرح و پرینت و رنگ با رزولیشن بالا منتشر می شود. قابل ذکر است که پوسترها در نمای سه بعدی بی نظیر بوده و عمدتا برای نمای دیوارهای نظیر تلوزیون و اتاق خواب به کار می رود.

استیکر ها همانطور که در تعاریف عامیانه مشخص است به برچسب های تک دانه ای گفاته می شود که هم می توانند به صورت برجسته و هم به صورت هم پوشانی با سطح هستند. از استیکر ها می توان برای سطوحی مانند کاشی، کچ، سیمان، سنگ و چوب استفاده کرد.

مزایای استفاده از برچسب ها

دیدگاه ها

بستن
مقایسه